0,3-6,5mm
Elektrická tlaková myčka Michelin MPX19EHDS
5 399 Kč
Stavební kotoučová pila na dřevo Holzstar® TKS 316 E (400 V)
10 663 Kčhlava rychloupínací s redukcí 1/4″ HEX, 0,3-6,5mm
205 Kč
0,3-6,5mm
Další informace
| Hmotnost | 0,05 kg |
|---|---|
| Technické parametry | 0,3-6,5mm |
| Doplňující parametr | lze použít pro příklepové utahováky |
| Typ sklíčidla | Rychloupínací |
| Materiál sklíčidla | Kovové |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 0,05 kg |
| Dle typu | Systémové příslušenství |
| Typ systémového příslušenství | Rychloupínací sklíčidla |









