Přípravek pro vyřezávání kruhů (pro HBS 351, 431, 433, 533) 5152001
2 419 Kč
Stojanová vrtačka PROMA E-1516B/230
11 907 KčHolzstar® Pilový kotouč Holzkraft® 305×30 mm/72z.
4 223 Kč
Další informace
| Hmotnost | 1,48 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Vnitřní průměr pilového kotouče | 30 mm |
| Značka | Holzstar® |
| Hmotnost | 1,48 kg |
| Specifikace materiálu | Plasty |
| Dle materiálu | Syntetické materiály |
| Určeno pro | Pily |
| Typ pily | Okružní |
| Počet zubů pilového kotouče | 72z. |
| Průměr pilového kotouče | 305 mm |
| Tloušťka pilového kotouče | 3,2 mm |
| Typ okružní pily | Pokosové |
| Dle typu | Pilové kotouče |








