Plochý sekáč Bosch RTec Sharp SDS MAX 400 mm
675 Kč
Ruční řezačka obkladů a dlažeb 630 mm XTline XT170630
3 060 KčHolzstar® Pilový kotouč Holzkraft® 500×30 mm/44z.
2 419 Kč
Pilový kotouč HM 500 × 30 × 4 mm, 44 zubů
Další informace
| Hmotnost | 2,5 kg |
|---|---|
| Materiál | tvrdokov |
| Průměr upnutí pilového kotouče | 30 mm |
| Šířka řezu | 4 mm |
| Počet zubů | 44 |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Vnitřní průměr pilového kotouče | 30 mm |
| Značka | Holzstar® |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Specifikace materiálu | Tvrdé dřevo |
| Určeno pro | Pily |
| Typ pily | Okružní |
| Průměr pilového kotouče | 500 mm |
| Počet zubů pilového kotouče | 44z. |
| Tloušťka pilového kotouče | 4 mm |
| Typ okružní pily | Stolní |
| Dle typu | Pilové kotouče |








