Horkovzdušná pistole je určena k nahřívání povrchů za účelem odstranění nátěrů (barev, laků), sušení čerstvě nanesených nátěrů, tvarování a spojování umělých hmot (např. trubek) a asfaltových krytin, uvolňování lepených spojů, pájení a také k rozmrazování zmrzlé vody v potrubí. Pistole umožňuje nastavit dva stupně lišící se teplotním rozsahem a průtokem vzduchu.
Horkovzdušná pistole EXTOL CRAFT 411013
690 Kč
Horkovzdušná pistole je určena k nahřívání povrchů za účelem odstranění nátěrů (barev, laků), sušení čerstvě nanesených nátěrů, tvarování a spojování umělých hmot (např. trubek) a asfaltových krytin, uvolňování lepených spojů, pájení a také k rozmrazování zmrzlé vody v potrubí. Pistole…
Další informace
| Hmotnost | 0,7 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Proud vzduchu | 500/300 l/min |
| Teplota | 550/350°C |
| Příkon | 2 000 W |
| Napětí | 230 V |
| Max. teplota vzduchu | 550 °C |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Filtrovací příkon | 2 000 – 2 499 W |
| Hmotnost | 0,7 kg |











