Řada technických kartáčů Extol nabízí široký výběr kartáčů pro všestranné nasazení, např. čištění povrchů materiálů, k odstraňování barev, nečistot, rzi, houževnatých nánosů, ke zdrsňování, odjehlování, odokujování apod. Upínání na úhlové brusky pomocí matice M14 a na vrtačky pomocí stopky o průměru 6mm.
Hrnkový kartáč EXTOL CRAFT ø 50 mm – stopka 6 mm
44 Kč
Řada technických kartáčů Extol nabízí široký výběr kartáčů pro všestranné nasazení, např. čištění povrchů materiálů, k odstraňování barev, nečistot, rzi, houževnatých nánosů, ke zdrsňování, odjehlování, odokujování apod. Upínání na úhlové brusky pomocí matice M14 a…
Další informace
| Hmotnost | 0,088 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Info | max. otáčky 4 500 ot./min. |
| Doplňující parametr | vlnitý drát S 0,3mm, stopka 6mm |
| Průměr kartáče | 50 mm |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Dle činnosti | Broušení |
| Hmotnost | 0,088 kg |
| Dle typu | Kartáče |
| Dle materiálu | Plech |










