- Tento lis je vhodný pro montážní i stínací práce, stejně jako kontroly obrobku nebo lisování ložisek a jiných dílů
- Ideální pro technické dílny, opravárenské provozy a školící zařízení
- Dvě rychlosti pístu a regulace tlaku pomocí škrtícího ventilu
- Manometr aktuálního tlaku
- Těžký svařovaný rám z ocelových profilů zajišťuje vstřebávání lisovací síly válce
- Přesný hydraulický systém je vhodný i pro jemné lisovací práce
- Posuv válce pomocí ručního kola a ozubené tyče
- Velmi těžká a robustní svařovaná konstrukce
Sada soustružnických nožů Optimum HM 8/10/12/16/20 mm
4 949 Kč
OPTIMUM Doraz pro TH 56xx 3444023
2 177 KčHydraulický lis Metallkraft® WPP 100 HBK D 1500
446 646 Kč
Tento lis je vhodný pro montážní i stínací práce, stejně jako kontroly obrobku nebo lisování ložisek a jiných dílů Ideální pro technické dílny, opravárenské provozy a školící zařízení Dvě rychlosti pístu a regulace tlaku pomocí…
Další informace
| Hmotnost | 1280 kg |
|---|---|
| Max. lisovací tlak | 100 t |
| Zdvih pístu | 320 mm |
| Rychlost lisování | 1,5 mm/s |
| Rychlost posuvu | 10 mm/s |
| Rozměry (š × v × h) | 2 100 × 850 × 2 280 mm |
| Podrobné rozměry | A: 2 280 mm, B: 1 790 mm, C: 2 100 mm, D: 850 mm, E: 1 530 mm, F: 1 000 mm, G: 265 mm, H: 320 mm, I: 1 000 mm |
| Příkon | 1 500 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Metallkraft® |
| Filtrovací příkon | 1 500 – 1 999 W |
| Hmotnost | 1 280 kg |




_ohybacka-trubek-bow-sestava--komplet.jpg?662f80ea)
_segment--25-2-5-d-radius-62-5-mm.jpg?662f80ea)



