- Tento lis je vhodný pro montážní i stínací práce, stejně jako kontroly obrobku nebo lisování ložisek a jiných dílů
- Ideální pro technické dílny, opravárenské provozy a školící zařízení
- Dvě rychlosti pístu a regulace tlaku pomocí škrtícího ventilu
- Manometr aktuálního tlaku
- Těžký svařovaný rám z ocelových profilů zajišťuje vstřebávání lisovací síly válce
- Přesný hydraulický systém je vhodný i pro jemné lisovací práce
- Posuv válce pomocí ručního kola a ozubené tyče
- Velmi těžká a robustní svařovaná konstrukce
Sada soustružnických nožů Optimum HM 8/10/12/16/20 mm
4 949 Kč
OPTIMUM Doraz pro TH 56xx 3444023
2 177 KčHydraulický lis Metallkraft® WPP 100 HBK
324 578 Kč
Tento lis je vhodný pro montážní i stínací práce, stejně jako kontroly obrobku nebo lisování ložisek a jiných dílů Ideální pro technické dílny, opravárenské provozy a školící zařízení Dvě rychlosti pístu a regulace tlaku pomocí…
Další informace
| Hmotnost | 980 kg |
|---|---|
| Max. lisovací tlak | 100 t |
| Zdvih pístu | 320 mm |
| Rychlost lisování | 1,5 mm/s |
| Rychlost posuvu | 10 mm/s |
| Rozměry (š × v × h) | 1 600 × 850 × 2 280 mm |
| Podrobné rozměry | A: 2 280 mm, B: 1 290 mm, C: 1 600 mm, D: 850 mm, E: 1 030 mm, F: 1 000 mm, G: 265 mm, H: 320 mm, I: 600 mm |
| Příkon | 1 500 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Metallkraft® |
| Filtrovací příkon | 1 500 – 1 999 W |
| Hmotnost | 980 kg |




_segment--20-2-5-d-radius-50-mm.jpg?662f80ea)
_segment--20-3-d-radius-60-mm.jpg?662f80ea)
_segment--18-4-d-radius-72-mm.jpg?662f80ea)
_segment--16-3-d-radius-48-mm.jpg?662f80ea)