- Tento lis je vhodný pro montážní i stínací práce, stejně jako kontroly obrobku nebo lisování ložisek a jiných dílů
- Ideální pro technické dílny, opravárenské provozy a školící zařízení
- Dvě rychlosti pístu a regulace tlaku pomocí škrtícího ventilu
- Manometr aktuálního tlaku
- Těžký svařovaný rám z ocelových profilů zajišťuje vstřebávání lisovací síly válce
- Přesný hydraulický systém je vhodný i pro jemné lisovací práce
- Posuv válce pomocí ručního kola a ozubené tyče
- Velmi těžká a robustní svařovaná konstrukce
Sada soustružnických nožů Optimum HM 8/10/12/16/20 mm
4 949 Kč
OPTIMUM Doraz pro TH 56xx 3444023
2 177 KčHydraulický lis Metallkraft® WPP 160 HBK
572 877 Kč
Tento lis je vhodný pro montážní i stínací práce, stejně jako kontroly obrobku nebo lisování ložisek a jiných dílů Ideální pro technické dílny, opravárenské provozy a školící zařízení Dvě rychlosti pístu a regulace tlaku pomocí…
Další informace
| Hmotnost | 1480 kg |
|---|---|
| Max. lisovací tlak | 160 t |
| Zdvih pístu | 400 mm |
| Rychlost lisování | 1,5 mm/s |
| Rychlost posuvu | 10 mm/s |
| Rozměry (š × v × h) | 1 950 × 1 000 × 2 450 mm |
| Podrobné rozměry | A: 2 450 mm, B: 1 320 mm, C: 1 950 mm, D: 1 000 mm, E: 1 020 mm, F: 1 020 mm, G: 300 mm, H: 400 mm, I: 500 mm |
| Příkon | 1 500 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Metallkraft® |
| Filtrovací příkon | 1 500 – 1 999 W |
| Hmotnost | 1 480 kg |




_segment--14-4-d-radius-56-mm.jpg?662f80ea)


_segment--20-2-5-d-radius-50-mm.jpg?662f80ea)
_ohybacka-trubek-bow-sestava--vse.jpg?662f80ea)