- Robustní svařovaný rám je vybaven otvory a čepy, které umožňují tři stupně výškového nastavení
- Vestavěný píst je ovládán ruční pumpou
- Vybaven manometrem k odečtu pracovního tlaku
Univerzální chladící zařízení Proma PCH-2. 230 V 25000033
7 490 Kč
OPTIMUM Pohyblivá luneta pro soustruh TU 3008 3441460
2 408 KčHydraulický lis Unicraft® WPP 10 TE
6 964 Kč
Robustní svařovaný rám je vybaven otvory a čepy, které umožňují tři stupně výškového nastavení Vestavěný píst je ovládán ruční pumpou Vybaven manometrem k odečtu pracovního tlaku
Další informace
| Hmotnost | 50 kg |
|---|---|
| Max. lisovací tlak | 10 t |
| Zdvih pístu | 180 mm |
| Celková výška | 1080mm |
| Pracovní výška | 0-340mm |
| Max. pracovní šířka | 340 mm |
| Podrobné rozměry: | A: 580 mmbrB: 500 mmbrE: 0 mmbrF: 340 mmbrC: 1080 mmbrD: 340 mm |
| Průměr pístu | 40 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | Unicraft® |
| Hmotnost | 50 kg |

_hydraulicky-lis-unicraft-wpp-10-te.jpg?662f80ea)
_segment--20-2-5-d-radius-50-mm.jpg?662f80ea)
_segment--22-4-d-radius-88-mm.jpg?662f80ea)
_ohybacka-trubek-bow-sestava--vse.jpg?662f80ea)
_segment--22-2-5-d-radius-55-mm.jpg?662f80ea)