- Robustní svařovaný rám je vybaven otvory a čepy, které umožňují pět stupňů výškového nastavení
- Vestavěný píst je ovládán ruční pumpou
- Vybaven manometrem k odečtu pracovního tlaku
Sada soustružnických nožů Optimum HM 8/10/12/16/20 mm
4 949 Kč
OPTIMUM Doraz pro TH 56xx 3444023
2 177 KčHydraulický lis Unicraft® WPP 15 TE
13 622 Kč
Robustní svařovaný rám je vybaven otvory a čepy, které umožňují pět stupňů výškového nastavení Vestavěný píst je ovládán ruční pumpou Vybaven manometrem k odečtu pracovního tlaku
Další informace
| Hmotnost | 75,5 kg |
|---|---|
| Max. lisovací tlak | 15 t |
| Zdvih pístu | 160 mm |
| Příčný posuv pístu | 169 mm |
| Rozměry základny | 700×540mm |
| Celková výška | 965mm |
| Pracovní výška | 157-457mm |
| Podrobné rozměry: | A: 700 mmbrB: 540 mmbrE: 157 mmbrF: 457 mmbrG: 169 mmbrC: 965 mmbrD: 500 mm |
| Max. pracovní šířka | 500 mm |
| Značka | Unicraft® |
| Hmotnost | 75,5 kg |




_segment--14-4-d-radius-56-mm.jpg?662f80ea)

