- Robustní svařovaný rám s deseti polohami výškového nastavení
- Manometr pracovního tlaku
- Možnost posuvu hydraulického válce po horní konstrukci
- Ruční ovládání
Univerzální chladící zařízení Proma PCH-2. 230 V 25000033
7 490 Kč
OPTIMUM Pohyblivá luneta pro soustruh TU 3008 3441460
2 408 KčHydraulický lis Unicraft® WPP 20 E
18 484 Kč
Robustní svařovaný rám s deseti polohami výškového nastavení Manometr pracovního tlaku Možnost posuvu hydraulického válce po horní konstrukci Ruční ovládání
Další informace
| Hmotnost | 142 kg |
|---|---|
| Max. lisovací tlak | 20 t |
| Zdvih pístu | 190 mm |
| Pracovní výška | 54-1044mm |
| Max. pracovní šířka | 550 mm |
| Podrobné rozměry: | A: 810 mmbrB: 700 mmbrE: 54 mmbrF: 1044 mmbrC: 1618 mmbrD: 550 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | Unicraft® |
| Hmotnost | 142 kg |

_hydraulicky-lis-unicraft-wpp-20-e.jpg?662f80ea)
_segment--22-3-d-radius-66-mm.jpg?662f80ea)
_segment--20-4-d-radius-80-mm.jpg?662f80ea)
_segment--25-4-d-radius-100-mm.jpg?662f80ea)
_segment--16-2-5-d-radius-40-mm.jpg?662f80ea)