- Pro ergonomickou práci v optimální pracovní výšce
- Představuje uzavřenou platformu
- Vnitřní tvar „U“ k praktickému převzetí břemene z paletového vozíku
- Oddělená ovládací jednotka s 3 m kabelem
- Ovládací tlačítka a nouzový vypínač
- Plynulé zvedání a spouštění
- Robustní ocelová konstrukce pro optimální stabilitu
- V souladu s bezpečnostními požadavky EN 1570
- Chromované pístnice
- Doba zdvihu cca 18 sekund
- Vnitřní rozměr stolu 1 050 × 585 mm
Stojany pod nápravu Unicraft® UBK 3000 (2 ks)
785 Kč
Pneumatická ofukovací pistole FERM ATM1050
229 KčHydraulický zvedací stůl Unicraft® SHT 1001 U
78 882 Kč
Pro ergonomickou práci v optimální pracovní výšce Představuje uzavřenou platformu Vnitřní tvar „U“ k praktickému převzetí břemene z paletového vozíku Oddělená ovládací jednotka s 3 m kabelem Ovládací tlačítka a nouzový vypínač Plynulé zvedání a…
Další informace
| Hmotnost | 235 kg |
|---|---|
| Max. nosnost | 1 000 kg |
| Min. výška zdvihu | 80 mm |
| Max. výška zdvihu | 760 mm |
| Rozměry pracovního stolu | 1 450 × 1 140 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Příkon | 750 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Unicraft® |
| Filtrovací příkon | 500 – 999 W |
| Hmotnost | 235 kg |






