HZP-8 – Hydraulický zvedák 8t – panenka
Aircraft® Manometr Ø 63 mm - 1/4" (zadní vývod) 15 bar
301 Kč
Hlavice 1/2" DRIVE 8mm Dostupné varianty: Šestihranná hlavice 1/2" HONITON DRIVE 25 mm
98 KčHydraulický zvedák (panenka) 8t PROMA HZP-8
816 Kč
HZP-8 – Hydraulický zvedák 8t – panenka
Další informace
| Hmotnost | 6,3 kg |
|---|---|
| Max.nosnost | 8 t |
| Min.výška | 230 mm |
| Max.výška | 470 mm |
| Zdvih | 160 mm |
| Výška závitu | 90 mm |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Značka | PROMA |
| Hmotnost | 6,3 kg |

_hydraulicky-zvedak--panenka--8t-proma-hzp-8.jpg?662f80ea)
_hydraulicky-zvedak--panenka--8t-proma-hzp-8.jpg?662f80ea)







