Hydraulický sloupkový zvedák pro široké využití v garáži, dílně atd.
Hydraulický zvedák sloupkový | 15t
1 270 Kč
Hydraulický sloupkový zvedák pro široké využití v garáži, dílně atd.
Další informace
| Hmotnost | 8 kg |
|---|---|
| Max. nosnost | 15 t |
| Min. výška | 230 mm |
| Max. výška | 465 mm |
| Zdvih | 155 mm |
| Stavitelná výška | 80 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | XTline |
| Hmotnost | 8 kg |









