Hydraulický sloupkový zvedák pro široké využití v garáži, dílně atd.
Zástrčná hlavice - imbus 1/2" HONITON Dostupné varianty: Zástrčná hlavice - imbus 1/2" HONITON HX8x140 mm
133 Kč
XTline PC9202 Sklíčidlo do vrtačky 3-16,0mm 1/2
237 KčHydraulický zvedák sloupkový | 3t
660 Kč
Hydraulický sloupkový zvedák pro široké využití v garáži, dílně atd.
Další informace
| Hmotnost | 3,6 kg |
|---|---|
| Max. nosnost | 3 t |
| Min. výška | 194 mm |
| Max. výška | 372 mm |
| Zdvih | 118 mm |
| Stavitelná výška | 60 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | XTline |
| Hmotnost | 3,6 kg |








