- S tenkými vícesložkovými úchyty bez límce pro lepší manipulaci a snadnější přepravu
- Jednoduché stisknutí tlačítka pro snadné nastavení obrobku
- Jemné nastavení pro optimální přizpůsobení různým velikostem obrobků a pohodlná šířka rukojeti
- Samosvornost na trubkách a maticích
- Úchopové plochy se speciálními kalenými zuby, tvrdost zubů cca. 61 HRC: vysoká odolnost proti opotřebení a stabilní přilnavost
- Konstrukce kloubového spoje pro vysokou stabilitu díky dvojitému vedení
- Spolehlivé zachycení šroubu závěsu: žádné neúmyslné posunutí
- Ochrana proti sevření zabraňuje sevření prstů obsluhy
- Chrom-vanadová elektrická ocel, kovaná, vícestupňová kalená v oleji
Kleště štípací boční/odizolovací, 150mm Extol Premium
161 Kč
Pneumatický rázový utahovák 1/2" Aircraft® ISS-TT Mini Composite
5 802 KčInstalatéřské SIKO kleště KNIPEX COBRA chrom 250 mm
1 215 Kč
S tenkými vícesložkovými úchyty bez límce pro lepší manipulaci a snadnější přepravu Jednoduché stisknutí tlačítka pro snadné nastavení obrobku Jemné nastavení pro optimální přizpůsobení různým velikostem obrobků a pohodlná šířka rukojeti Samosvornost na trubkách a…
Další informace
| Hmotnost | 0,366 kg |
|---|---|
| Kleště | pochromované |
| Hlava | pochromovaná |
| Rukojeť | s tenkými vícesložkovými úchyty |
| Polohy nastavení | 25 |
| Kapacity pro ořechy | Ø 2 |
| Objemy trubek (průměr) | Ø 50 mm |
| Rozměry | 250 x 50 x 18 mm |
| Značka | KNIPEX |
| Hmotnost | 0,366 kg |








