- Nastavení obrobku za pomocí jednoduchého stisknutí tlačítka
- Jemné nastavení pro optimální přizpůsobení různým velikostem obrobků a pohodlná šířka rukojeti
- Samosvornost na trubkách a maticích: není nutné klouzat po obrobku
- Úchopové plochy se speciálními kalenými zuby, tvrdost zubů cca. 61 HRC: vysoká odolnost proti opotřebení a stabilní přilnavost
- Konstrukce kloubového spoje pro vysokou stabilitu díky dvojitému vedení
- Spolehlivé zachycení šroubu závěsu
- Bezpečnostní ochrana: zabraňuje sevření prstů obsluhy
- Chrom-vanadová elektrická ocel, kovaná, vícestupňová, kalená
Kleště štípací boční/odizolovací, 150mm Extol Premium
161 Kč
Pneumatický rázový utahovák 1/2" Aircraft® ISS-TT Mini Composite
5 802 KčInstalatéřské SIKO kleště KNIPEX Cobra Dostupné varianty: Instalatéřské SIKO kleště KNIPEX Cobra 150 mm
708 Kč
Nastavení obrobku za pomocí jednoduchého stisknutí tlačítka Jemné nastavení pro optimální přizpůsobení různým velikostem obrobků a pohodlná šířka rukojeti Samosvornost na trubkách a maticích: není nutné klouzat po obrobku Úchopové plochy se speciálními kalenými zuby,…
Další informace
| Hmotnost | 0,17 kg |
|---|---|
| Dostupné varianty | Instalatéřské SIKO kleště KNIPEX Cobra 150 mm |
| Kleště | šedé atramentizované |
| Hlava | leštěná |
| Rukojeť | s protiskluzovou plastovou vrstvou |
| Polohy nastavení | 18 |
| Kapacity pro ořechy | Ø 1, 1/2 |
| Objemy trubek (průměr) | Ø 42 mm |
| Rozměry | 180 x 42 x 14 mm |
| Značka | KNIPEX |
| Hmotnost | 0,17 kg |














