Karbidový vykružovač XTline
- Vrtací jádrová korunka ze slinutého karbidu z jednoho kusu oceli s naváděcím vrtákem
- Pro vrtání kruhových děr do kovových materiálů
Opracovávané materiály:
- nerezový plech
- měď
- ocel
- hliník
Zástrčná hlavice 1/2" HONITON XZN Dostupné varianty: Zástrčná hlavice 1/2" HONITON XZN M10x100 mm
112 Kč
RICHMANN Zámek visací 50mm
65 Kč190 Kč
Karbidový vykružovač XTline Vrtací jádrová korunka ze slinutého karbidu z jednoho kusu oceli s naváděcím vrtákem Pro vrtání kruhových děr do kovových materiálů Opracovávané materiály: nerezový plech měď ocel hliník
Opracovávané materiály:
| Hmotnost | 0,28 kg |
|---|---|
| Dostupné varianty | Karbidový vykružovač XTline ø 22 mm |
| Typ vykružovací korunky | Slinutý karbid |
| Průměr korunky | 55 mm |
| Značka | XTline |
| Hmotnost | 0,28 kg |
| Dle materiálu | Stavební materiály |
| Sada | NE |
| Dle typu | Vykružovací korunky |
| Dle činnosti | Vykružování |