TECHNICKÉ PARAMETRY:
Napětí: 230V/50Hz
Příkon: 850 W
Otáčky: 0 – 1300 ot/min
Počet úderů: 0 – 4300 úderů/min
Síla úderu: 3 J
L/P chod: ANO
Max. vrtání do dřeva: 30 mm
Max. vrtání do betonu: 28 mm
Max. vrtání do oceli: 13 mm
Poměr vrtání/sekání: 80/20%
Upínání: SDS PLUS
Akustický tlak: 91 dB
Akustický výkon: 102 dB
Izolace: třída ochrany II
Krytí: IP20
Součást balení: SDS PLUS vrták (6,8,10/150mm), sekáč špičatý, plochý SDS PLUS, vazelína, kufr
Hmotnost: 3,2 kg
Spirálový vrták do dřeva Bosch Dostupné varianty: Spirálový vrták do dřeva - Bosch ø3 x 33 x 61 mm
48 Kč
Sada bitů Bosch Impact Control 50 mm PH1/PH2/PH3
231 KčKombinované kladivo SDS plus XTline XT106005
1 890 Kč
TECHNICKÉ PARAMETRY: Napětí: 230. V/50. Hz Příkon: 850 W Otáčky: 0 – 1300 ot/min Počet úderů: 0 – 4300 úderů/min Síla úderu: 3 J L/P chod: ANO Max. vrtání do dřeva: 30 mm Max. vrtání do betonu:…
Další informace
| Hmotnost | 5,08 kg |
|---|---|
| Příkon | 850 W |
| Napětí | 230 V |
| Upnutí nástroje | SDS plus |
| Značka | XTline |
| Max. vrtací výkon do zdiva/betonu | 28 mm |
| Filtrovací příkon | 500 – 999 W |
| Hmotnost | 5,08 kg |
| Síla pneumatického příklepu | 3 J |
| Typ kladiva | Kombinovaná kladiva |















