- Otevřená konstrukce umožňuje zajištění obrobků do tvaru písmene T a volný přístup pro jejich svařování či montáž
- Pro použití při stavbě ocelových konstrukcí, svařování a v zámečnických dílnách
- Stabilní konstrukce z šedé litiny
- Pro držení, vyrovnání a zajištění různě silných obrobků pod úhlem 90°
- Automatické přizpůsobení čelistí různě silným obrobkům díky kloubově uložené matici šroubu
- Tlačítko pro rychlé upnutí obrobku
- Měděný šroub s trapézovým závitem zamezuje přilepení stříkání při svařování
- Snadné upevnění na stůl pomocí dlouhých děr pro zajišťovací šrouby
EXTOL PREMIUM 8890600P Míchací metla 600x120 mm
250 Kč
OPTIMUM Sloupová převodová vrtačka OPTIMUM® OPTIdrill DH 32 GS
101 570 KčKovová úhlová svěrka Schweißkraft® Dostupné varianty: Kovová úhlová svěrka 121 mm Schweißkraft® MWS-2 121
8 700 Kč
Otevřená konstrukce umožňuje zajištění obrobků do tvaru písmene T a volný přístup pro jejich svařování či montáž. Pro použití při stavbě ocelových konstrukcí, svařování a v zámečnických dílnách. Stabilní konstrukce z šedé litiny. Pro držení, vyrovnání a zajištění…
Další informace
| Hmotnost | 5 kg |
|---|---|
| Dostupné varianty | Kovová úhlová svěrka 121 mm Schweißkraft® MWS-2 121 |
| Svěrná šířka | 95 mm |
| Délka čelistí | 122 mm |
| Výška čelistí | 35 mm |
| T vzdálenost | 62 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | Schweißkraft® |
| Hmotnost | 5 kg |

_kovova-uhlova-sverka-schwei--kraft.jpg?662f80ea)
_kovova-uhlova-sverka-schwei--kraft.jpg?662f80ea)
_kovova-uhlova-sverka-schwei--kraft.jpg?662f80ea)







