Diamantové brusné kotouče pro profesionální a poloprofesionální použití. Určeny pro použití při úpravě betonu, obkladů, dlažeb a ostatních stavebních materiálů jak ze sucha, tak i za mokra.
Vrták do kladiv Bosch PRO SDS plus-5X Dostupné varianty: Vrták do kladiv - Bosch SDS plus-5X ø26 x 400 x 450 mm
1 150 Kč
Lamelový brusný válec XTline 120x100 mm Dostupné varianty: Lamelový brusný válec XTline 120x100 mm/60 hrubost
530 KčLamelový diamantový brusný kotouč EXTOL INDUSTRIAL ø 115×22,2 mm
1 190 Kč
Diamantové brusné kotouče pro profesionální a poloprofesionální použití. Určeny pro použití při úpravě betonu, obkladů, dlažeb a ostatních stavebních materiálů jak ze sucha, tak i za mokra.
Další informace
| Hmotnost | 0,494 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | O 115×22,2mm |
| Značka | EXTOL INDUSTRIAL |
| Dle činnosti | Broušení |
| Hmotnost | 0,494 kg |
| Dle materiálu | Stavební materiály |
| Průměr | 115 mm |
| Dle typu | Diamantové brusné kotouče |
| Specifikace | Diamantové kotouče |





