- Se všemi nástavci pro montáž armatur, vstupů a výstupů
- Vnější i vnitřní žárové pozinkování
- Vyrobena dle ES směrnice 87/404/EHS nebo DGRL 97/23/ES – AD 2000, Modul: H / H 1
- Provozní podmínky dle AD 2000 – S1 (10/2000) = Kolísání tlaku v pásmu 20 %
Ležící tlaková nádoba DB VZ 750/11 H 2500676
79 053 Kč
Se všemi nástavci pro montáž armatur, vstupů a výstupů Vnější i vnitřní žárové pozinkování Vyrobena dle ES směrnice 87/404/EHS nebo DGRL 97/23/ES – AD 2000, Modul: H / H 1 Provozní podmínky dle AD 2000…
Další informace
| Hmotnost | 210 kg |
|---|---|
| Objem tlakové nádoby | 750 l |
| Připojovací závit | 2 × 1½ , 1 × 1¼ , 2 × ½ |
| Kontrolní otvor | Ruční |
| Max. provozní tlak | 11 bar |
| Rozměry (š × v × h) | 1950×860×820mm |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | Aircraft® |
| Hmotnost | 210 kg |

_lezici-tlakova-nadoba-aircraft-db-vz-750-11-h.jpg?662f80ea)







