Další informace
| Hmotnost | 0,135 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | Stopka 8mm |
| Info | max. otáčky 10 000 ot./min. |
| Průměr nosiče | 125 mm |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Hmotnost | 0,135 kg |
| Průměr | 125 mm |
| Dle typu | Systémové příslušenství |
| Typ systémového příslušenství | Nosiče brusných výseků |










