- Rychlá a jednoduchá výměna filtru
- Velká sběrná nádoba
- Kompaktní konstrukce
- Vysoký výkon a efektivita
Scheppach brusný kotouč 150x25x12,7, zrnitost 60
299 Kč
Zakružovačka profilů Metallkraft® PRM 10 E
52 830 KčMetallkraft® Odsávání AS 1400 pro pásové brusky na kov
21 526 Kč
Rychlá a jednoduchá výměna filtru. Velká sběrná nádoba. Kompaktní konstrukce. Vysoký výkon a efektivita
Další informace
| Hmotnost | 58 kg |
|---|---|
| Sací výkon (čistý vzduch) | 840 m³/h |
| Průměr odsávacího nátrubku | 2 × 75 mm |
| Rozměry (š × v × h) | 920 × 850 × 590 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Příkon | 550 W |
| Napětí | 230 V |
| Značka | Metallkraft® |
| Filtrovací příkon | 500 – 999 W |
| Typ brusky | S odsáváním |
| Hmotnost | 58 kg |
| Dle materiálu | Kov |

_odsavani-as-1400-pro-pasove-brusky-na-kov.jpg?662f80ea)
_segment--18-2-5-d-radius-45-mm.jpg?662f80ea)
_ohybacka-trubek-bow-sestava--ohybacky.jpg?662f80ea)
_segment--18-4-d-radius-72-mm.jpg?662f80ea)
_segment--18-3-d-radius-54-mm.jpg?662f80ea)