- Velká sběrná nádoba s přístupem přes šuplík
- 5-kolíková zástrčka
- Vhodné pro pásové brusky MBSM 75-200-2 a MBSM 150-200-2
Metallkraft® Válečková podpěra MS 3 V
3 255 Kč
Momentový klíč 1/2" 40-200 Nm TONA Expert E100108T
3 763 KčMetallkraft® Odsávání AS 1601 pro pásové brusky na kov
18 864 Kč
Velká sběrná nádoba s přístupem přes šuplík5-kolíková zástrčka. Vhodné pro pásové brusky MBSM 75-200-2 a MBSM 150-200-2
Další informace
| Hmotnost | 31 kg |
|---|---|
| Sací výkon (čistý vzduch) | 1 800 m³/h |
| Otáčky | 2 800 ot/min |
| Rozměry (š × v × h) | 490 × 1 170 × 560 mm |
| Průměr odsávacího nátrubku | 2 × 100 mm |
| Příkon | 750 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Metallkraft® |
| Filtrovací příkon | 500 – 999 W |
| Typ brusky | S odsáváním |
| Hmotnost | 31 kg |
| Dle materiálu | Kov |









