- Volitelné omezení chodu pomocí nastavitelných indukčních koncových spínačů
- Díky omezení chodu je možné použití nejrůznějších nástrojů
- Nástroje a zařízení lze snadno připevnit k pracovnímu stolu pomocí otvorů M12
- Vyměnitelný stůl umožňuje tváření větších obrobků
- Ovládání válce pomocí nožního pedálu
- Nastavení tlaku přes hydraulický ventil
- Výřez v pracovním stole pro odpadu po stříhání
- Skříňka pro děrovací a stříhací nástroje v podstavci
OPTIMUM Upínač Weldon Ø 6 mm pro BT 40
2 650 Kč
OPTIMUM Brusný kotouč K 36 / Ø 300 × 50, Ø 75 mm
1 862 KčMetallkraft PM 16 H 3818316
251 059 Kč
Volitelné omezení chodu pomocí nastavitelných indukčních koncových spínačů Díky omezení chodu je možné použití nejrůznějších nástrojů Nástroje a zařízení lze snadno připevnit k pracovnímu stolu pomocí otvorů M12 Vyměnitelný stůl umožňuje tváření větších obrobků Ovládání…
Další informace
| Hmotnost | 420 kg |
|---|---|
| Max. lisovací tlak | 16 t |
| Průměr × max. tloušťka plechu (ocel 400 N/mm²) | 12 × 10 mm |
| Max. průměr × tloušťka plechu (ocel 400 N/mm²) | 30 × 4 mm |
| Zdvih | 70 mm |
| Rozměry (š × v × h) | 800 × 1 430 × 450 mm |
| Příkon | 2 200 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Metallkraft® |
| Filtrovací příkon | 2 000 – 2 499 W |
| Hmotnost | 420 kg |


_segment--18-3-d-radius-54-mm.jpg?662f80ea)
_segment--22-4-d-radius-88-mm.jpg?662f80ea)
_segment--18-4-d-radius-72-mm.jpg?662f80ea)

