- Stabilní svařovaná konstrukce
- Asymetricky nastavitelné válce s výklopným horním válcem
- Samostatně přestavitelný zadní a spodní válec umožňují kónické zakružování
- Drážky pro zakružování drátu
- Nožní ovládání s bezpečnostním spínačem
- Horní výklopný válec umožňuje snadné odebrání hotového dílce
- Výkonný 400 V motor
Brusný kotouč na HSS vrtáky pro GS-18, CBN 200
4 828 Kč
OPTIMUM Kleštinový upínač ER 16/BT20
1 826 KčMetallkraft RBM 1305-15 E
73 966 Kč
Stabilní svařovaná konstrukce Asymetricky nastavitelné válce s výklopným horním válcem Samostatně přestavitelný zadní a spodní válec umožňují kónické zakružování Drážky pro zakružování drátu Nožní ovládání s bezpečnostním spínačem Horní výklopný válec umožňuje snadné odebrání hotového…
Další informace
| Hmotnost | 318 kg |
|---|---|
| Délka válců | 1 270 mm |
| Průměr válců | 75 mm |
| Rychlost zakružování | 4 m/min |
| Min. průměr zakružení | 110 mm |
| Max. tloušťka plechu (400 N/mm2) | 1,5 mm |
| Rozměry (š × v × h) | 1 650 × 1 020 × 1 110 mm |
| Příkon | 750 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Metallkraft® |
| Filtrovací příkon | 500 – 999 W |
| Hmotnost | 318 kg |


_ohybacka-trubek-bow-sestava--ohybacky.jpg?662f80ea)
_segment--18-3-d-radius-54-mm.jpg?662f80ea)
_ohybacka-trubek-bow-sestava--komplet.jpg?662f80ea)
