- Masivní, velice stabilní litinová konstrukce
- Asymetricky nastavitelné válce s výklopným horním válcem
- Lehce přestavitelný zadní a spodní válec
- Válce vyrobeny z vysokopevnostní oceli ST-1050
- Samostatně přestavitelný zadní a spodní válec umožňují kónické zakružování
- Na spodním a zadním válci drážky pro zakružování kulatiny
- Nožní ovládání uvolňuje ruce pro manipulaci s materiálem
- Výkonný třífázový motor
OPTIMUM Upínací trn MK4, B16 pro vrtací hlavičku
483 Kč
Bruska na vrtáky do plechu BOW GS-22
55 397 KčMetallkraft RBM 1550-20 E Elektrická zakružovačka plechu
199 735 Kč
Masivní, velice stabilní litinová konstrukce Asymetricky nastavitelné válce s výklopným horním válcem Lehce přestavitelný zadní a spodní válec Válce vyrobeny z vysokopevnostní oceli ST-1050 Samostatně přestavitelný zadní a spodní válec umožňují kónické zakružování Na spodním…
Další informace
| Hmotnost | 580 kg |
|---|---|
| Délka válců | 1 550 mm |
| Průměr válců | 90 mm |
| Min. průměr zakružení | 135 mm |
| Rychlost zakružování | 6 m/min |
| Max. tloušťka plechu (400 N/mm2) | 2 mm |
| Rozměry (š × v × h) | 2 130 × 1 200 × 700 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Příkon | 1 500 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Metallkraft® |
| Filtrovací příkon | 1 500 – 1 999 W |
| Hmotnost | 580 kg |

_ohybacka-trubek-bow-sestava--ohybacky.jpg?662f80ea)
_segment--22-4-d-radius-88-mm.jpg?662f80ea)
_segment--20-2-5-d-radius-50-mm.jpg?662f80ea)
_segment--16-2-5-d-radius-40-mm.jpg?662f80ea)