Scheppach brusný kotouč (bílý) pro SM 200 / SM 200 AL (200 x 40 x 15,88 mm)
1 320 Kč
OPTIMUM Brusný kotouč 400 x 50 x 40 mm - K80, tvrdost M, korund
9 063 KčMetallkraft RBM 1550-60 E PRO
681 074 Kč
Těžká svařovaná konstrukce z oceli Horní i dolní válec jsou poháněny motorem Elektrické ovládání zadního válce Výklopný horní válec Pohon válců pomocí výkonného elektromotoru a převodovky Bezpečnostní lanko pro vymezení nebezpečné oblasti Pojízdný ovládací pult
Další informace
| Hmotnost | 1400 kg |
|---|---|
| Délka válců | 1 550 mm |
| Průměr válců | 130 mm |
| Rychlost zakružování | 3,2 m/min |
| Min. průměr zakružení | 195 mm |
| Max. tloušťka plechu pro předzakružení | 5 mm |
| Max. tloušťka plechu (400 N/mm2) | 6 mm |
| Rozměry (š × v × h) | 3 250 × 1 020 × 650 mm |
| Příkon | 2 200 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Metallkraft® |
| Filtrovací příkon | 2 000 – 2 499 W |
| Hmotnost | 1 400 kg |


_segment--20-3-d-radius-60-mm.jpg?662f80ea)
_segment--16-3-d-radius-48-mm.jpg?662f80ea)


_ohybacka-trubek-bow-sestava--komplet.jpg?662f80ea)