- Masivní, velice stabilní litinová konstrukce
- Asymetricky nastavitelné válce s výklopným horním válcem
- Lehce přestavitelný zadní a spodní válec
- Válce vyrobeny z vysokopevnostní oceli ST-1050
- Na spodním a zadním válci drážky pro zakružování kulatiny
- Samostatně přestavitelný zadní a spodní válec umožňují kónické zakružování
- Všechny hydraulické části pochází od kvalitních výrobců, např. Rexroth
- Výkonné třífázové motory
OPTIMUM Upínací trn MK4, B16 pro vrtací hlavičku
483 Kč
Bruska na vrtáky do plechu BOW GS-22
55 397 KčMetallkraft RBM 2050-30 E PRO 3813303
431 388 Kč
Masivní, velice stabilní litinová konstrukce Asymetricky nastavitelné válce s výklopným horním válcem Lehce přestavitelný zadní a spodní válec Válce vyrobeny z vysokopevnostní oceli ST-1050 Na spodním a zadním válci drážky pro zakružování kulatiny Samostatně přestavitelný…
Další informace
| Hmotnost | 1500 kg |
|---|---|
| Délka válců | 2 050 mm |
| Průměr válců | 130 mm |
| Rychlost zakružování | 3,5 m/min |
| Max. tloušťka plechu (400 N/mm2) | 3 mm |
| Rozměry (š × v × h) | 3 200 × 1 000 × 750 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Příkon | 2 200 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Metallkraft® |
| Filtrovací příkon | 2 000 – 2 499 W |
| Hmotnost | 1 500 kg |

_ohybacka-trubek-bow-sestava--komplet.jpg?662f80ea)
_segment--20-3-d-radius-60-mm.jpg?662f80ea)
_segment--18-2-5-d-radius-45-mm.jpg?662f80ea)
_segment--20-4-d-radius-80-mm.jpg?662f80ea)