Scheppach brusný kotouč (bílý) pro SM 200 / SM 200 AL (200 x 40 x 15,88 mm)
1 320 Kč
OPTIMUM Brusný kotouč 400 x 50 x 40 mm - K80, tvrdost M, korund
9 063 KčMetallkraft RBM 2050-60 E PRO
970 987 Kč
Těžká svařovaná konstrukce z oceli Horní i dolní válec jsou poháněny motorem Elektrické ovládání zadního válce Výklopný horní válec Pohon válců pomocí výkonného elektromotoru a převodovky Bezpečnostní lanko pro vymezení nebezpečné oblasti Pojízdný ovládací pult
Další informace
| Hmotnost | 2100 kg |
|---|---|
| Délka válců | 2 050 mm |
| Průměr válců | 170 mm |
| Rychlost zakružování | 3,8 m/min |
| Min. průměr zakružení | 255 mm |
| Max. tloušťka plechu pro předzakružení | 5 mm |
| Max. tloušťka plechu (400 N/mm2) | 6 mm |
| Rozměry (š × v × h) | 3 850 × 1 050 × 720 mm |
| Příkon | 4 000 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Metallkraft® |
| Filtrovací příkon | 4 000 – 4 499 W |
| Hmotnost | 2 100 kg |


_segment--25-2-5-d-radius-62-5-mm.jpg?662f80ea)
_segment--18-4-d-radius-72-mm.jpg?662f80ea)


_segment--22-4-d-radius-88-mm.jpg?662f80ea)