- Těžká svařovaná konstrukce z oceli
- Horní i dolní válec jsou poháněny motorem
- Elektrické ovládání zadního válce
- Výklopný horní válec
- Pohon válců pomocí výkonného elektromotoru a převodovky
- Bezpečnostní lanko pro vymezení nebezpečné oblasti
- Pojízdný ovládací pult
Scheppach brusný kotouč (bílý) pro SM 200 / SM 200 AL (200 x 40 x 15,88 mm)
1 320 Kč
OPTIMUM Brusný kotouč 400 x 50 x 40 mm - K80, tvrdost M, korund
9 063 KčMetallkraft RBM 2550-40 E PRO
934 921 Kč
Těžká svařovaná konstrukce z oceli Horní i dolní válec jsou poháněny motorem Elektrické ovládání zadního válce Výklopný horní válec Pohon válců pomocí výkonného elektromotoru a převodovky Bezpečnostní lanko pro vymezení nebezpečné oblasti Pojízdný ovládací pult
Další informace
| Hmotnost | 2150 kg |
|---|---|
| Délka válců | 2 550 mm |
| Průměr válců | 150 mm |
| Rychlost zakružování | 3,4 m/min |
| Min. průměr zakružení | 225 mm |
| Max. tloušťka plechu pro předzakružení | 3 mm |
| Max. tloušťka plechu (400 N/mm2) | 4 mm |
| Rozměry (š × v × h) | 4 250 × 1 020 × 650 mm |
| Příkon | 3 000 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Metallkraft® |
| Filtrovací příkon | 3 000 – 3 499 W |
| Hmotnost | 2 150 kg |


_segment--14-3-d-radius-42-mm.jpg?662f80ea)
_segment--20-4-d-radius-80-mm.jpg?662f80ea)
_ohybacka-trubek-bow-sestava--komplet.jpg?662f80ea)
