- Těžká svařovaná konstrukce z oceli
- Horní i dolní válec jsou poháněny motorem
- Elektrické ovládání zadního válce
- Výklopný horní válec
- Pohon válců pomocí výkonného elektromotoru a převodovky
- Bezpečnostní lanko pro vymezení nebezpečné oblasti
- Pojízdný ovládací pult
Scheppach brusný kotouč (bílý) pro SM 200 / SM 200 AL (200 x 40 x 15,88 mm)
1 320 Kč
OPTIMUM Brusný kotouč 400 x 50 x 40 mm - K80, tvrdost M, korund
9 063 KčMetallkraft RBM 3050-60 E PRO
1 681 205 Kč
Těžká svařovaná konstrukce z oceli Horní i dolní válec jsou poháněny motorem Elektrické ovládání zadního válce Výklopný horní válec Pohon válců pomocí výkonného elektromotoru a převodovky Bezpečnostní lanko pro vymezení nebezpečné oblasti Pojízdný ovládací pult
Další informace
| Hmotnost | 6000 kg |
|---|---|
| Délka válců | 3 050 mm |
| Průměr válců | 220 mm |
| Rychlost zakružování | 5 m/min |
| Min. průměr zakružení | 330 mm |
| Max. tloušťka plechu pro předzakružení | 5 mm |
| Max. tloušťka plechu (400 N/mm2) | 6 mm |
| Rozměry (š × v × h) | 5 200 × 1 400 × 1 150 mm |
| Příkon | 5 500 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Metallkraft® |
| Filtrovací příkon | 5 500 – 5 999 W |
| Hmotnost | 6 000 kg |

_segment--20-2-5-d-radius-50-mm.jpg?662f80ea)
_segment--20-4-d-radius-80-mm.jpg?662f80ea)

_segment--14-3-d-radius-42-mm.jpg?662f80ea)