Mobilní ventilátor vhodný pro odvádění teplého vzduchu, dýmu, prachu, plynů, zápachu a jinak zatíženého vzduchu.
Sada klíčů TORX (9 ks) T10-T50 Worksite WT2154
99 Kč
Matný očkoplochý klíč GK TOOLS Dostupné varianty: Matný očkoplochý klíč GK TOOLS 16x16 mm
45 KčMobilní ventilátor Unicraft® MV 50
13 946 Kč
Mobilní ventilátor vhodný pro odvádění teplého vzduchu, dýmu, prachu, plynů, zápachu a jinak zatíženého vzduchu.
Další informace
| Hmotnost | 39 kg |
|---|---|
| Průměr koše | 580 mm |
| Průměr lopatkového kola | 500 mm |
| Max. množství vzduchu | 150 m3/min |
| Stupeň ochrany | IP55 |
| Otáčky | 1 400 ot/min |
| Rozměry (š × v × h) | 670 × 485 × 670 mm |
| Příkon | 1 100 W |
| Napětí | 230 V |
| Značka | Unicraft® |
| Filtrovací příkon | 1 000 – 1 499 W |
| Hmotnost | 39 kg |






