Mobilní ventilátor vhodný pro odvádění teplého vzduchu, dýmu, prachu, plynů, zápachu a jinak zatíženého vzduchu.
Sada klíčů TORX (9 ks) T10-T50 Worksite WT2154
99 Kč
Matný očkoplochý klíč GK TOOLS Dostupné varianty: Matný očkoplochý klíč GK TOOLS 16x16 mm
45 KčMobilní ventilátor Unicraft® MV 60
21 337 Kč
Mobilní ventilátor vhodný pro odvádění teplého vzduchu, dýmu, prachu, plynů, zápachu a jinak zatíženého vzduchu.
Další informace
| Hmotnost | 64 kg |
|---|---|
| Průměr koše | 685 mm |
| Průměr lopatkového kola | 600 mm |
| Max. množství vzduchu | 240 m3/min |
| Stupeň ochrany | IP55 |
| Otáčky | 1 400 ot/min |
| Rozměry (š × v × h) | 770 × 575 × 770 mm |
| Příkon | 2 000 W |
| Napětí | 230 V |
| Značka | Unicraft® |
| Filtrovací příkon | 2 000 – 2 499 W |
| Hmotnost | 64 kg |








