- Použitelný také pro přívod čerstvého vzduchu na špatně větraná místa
- Lze použít také pro chlazení, větrání a sušení velkých prostor, jako jsou například továrny, dílny, haly, staveniště, atd.
- Hadice o délce 10 m (viz volitelné příslušenství) umožňuje přívod a odvod vzduchu přes delší vzdálenost
Elektrický naviják Unicraft® ESW 901
3 160 Kč
Instalatéřské SIKO kleště KNIPEX Cobra Dostupné varianty: Instalatéřské SIKO kleště KNIPEX Cobra 250 mm
706 KčMobilní ventilátor Unicraft® MV 80
32 962 Kč
Použitelný také pro přívod čerstvého vzduchu na špatně větraná místa Lze použít také pro chlazení, větrání a sušení velkých prostor, jako jsou například továrny, dílny, haly, staveniště, atd. Hadice o délce 10 m (viz volitelné…
Další informace
| Hmotnost | 84 kg |
|---|---|
| Průměr koše | 880 mm |
| Průměr lopatkového kola | 800 mm |
| Max. množství vzduchu | 420 m3/min |
| Stupeň ochrany | IP55 |
| Otáčky | 960 ot/min |
| Rozměry (š × v × h) | 975 × 880 × 970 mm |
| Příkon | 2 200 W |
| Napětí | 230 V |
| Značka | Unicraft® |
| Filtrovací příkon | 2 000 – 2 499 W |
| Hmotnost | 84 kg |








