Fototapety Komar s tradicí již 50 let nabízejí širokou škálu motivů a velikostí, například s městy, květinovými vzory, krajinami, kreativními kolážemi, motivy vhodnými pro děti jako je Medvídek Pú, Lví král, Ariel, Sněhurka a další pohádkové postavy z prostředí Disney, ale i pro fanoušky filmů a seriálů – Marvel a Star Wars. Tapety jsou vyrobeny a navrženy s maximální pečlivostí od návrhu až po tisk. Fototapety využijete do všech místností vašeho domu nebo bytu, například do ložnic, kuchyní, koupelen, dětských pokojů a především do obývacích pokojů, kde průměrný člověk tráví většinu svého času. Ať už chcete relaxovat a sledovat televizi nebo pozvat rodinu a přátele – obývací pokoj je vždy středem vašeho domova. Všechny výrobky Komar jsou díky voděodolným tiskovým barvám bez zápachu dlouhotrvající a světlostálé. Materiály neobsahují rozpouštědla ani ftaláty. Vliesové fototapety Komar Vliesové fototapety Komar jsou vyrobeny z kvalitní netkané textilie (155 g/m2), která je odolná vůči vlhkosti, tvarově stabilní, bez zápachu, ekologická, velmi dobře světlostálá, odolná vůči otěru a za sucha odstranitelná, bez zanechání zbytků. Papír pro fototapety Komar je oceněn známým certifikátem pro životní prostředí FSC Mix Credit. Látky pro potisk s certifikací FSC mají obzvláště velký podíl obnovitelných surovin, a proto se klasifikují jako mimořádně ekologické. Lehké znečištění z tapet lze jednoduše odstranit vlhkou houbičkou. Lepidlo se nanáší na obložení stěny.
Elektrický lanový kladkostroj Unicraft® MES 250-2 H
3 013 Kč
Extol Craft Háčky na elastický popruh 8mm, balení 20 ks, 20ks, kovové
183 KčKomar Vliesová fototapeta Plant House 150 x 250 cm
2 049 Kč
Fototapety Komar s tradicí již 50 let nabízejí širokou škálu motivů a velikostí, například s městy, květinovými vzory, krajinami, kreativními kolážemi, motivy vhodnými pro děti jako je Medvídek Pú, Lví král, Ariel, Sněhurka a další…
Další informace
| Hmotnost | 19 kg |
|---|---|
| Startovací proud | 250 / 125 A |
| Maximální špičkový startovací proud | 540 A |
| Nabíjecí napětí | 12 / 24 V |
| Nabíjecí proud | 60 / 30 A |
| Nabíjecí kapacita | 10–700 Ah |
| Délka kabelu | 2 / 1,8 m |
| Příkon | 2 / 12 kW |
| Elektrické připojení | 230 V |
| Rozměry (š × v × h) | 330×780×270 mm |
| Hmotnost | 19 kg |
| Značka | Unicraft® |







