Elektrická řetězová pila Narex EPR 40-23
|
|
|
|
|
|
|
Rozsah dodávky řetězové pily Narex EPR 40-23
|
|
|
3 208 Kč
Elektrická řetězová pila Narex EPR 40-23 výkonný kompaktní motor 2 300 W bezpečnostní brzda řetězu a doběhová brzda automatické mazání řetězu přehledný olejoznak pro kontrolu stavu oleje v nádržce omezení rozběhového proudu pevný ozubený doraz…
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Hmotnost | 4,5 kg |
|---|---|
| Délka vodicí lišty | 400 mm |
| Rychlost řetězu | 13 m/s |
| Rozteč řetězu | 3/8" |
| Tloušťka vodicího článku | 1,3 mm |
| Počet článků | 57 |
| Mazání řetězu | Automatické |
| Objem olejové nádržky | 0,34 l |
| Hmotnost | 4,5 kg |
| Záruka (základní) | 2 roky |
| Záruka (prodloužená) | 3 roky |
| Příkon | 2 300 W |
| Značka | NAREX |