Další informace
| Hmotnost | 0,375 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | O 30-120mm |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Hmotnost | 0,375 kg |
| Dle materiálu | Stavební materiály |
| Sada | NE |
| Dle činnosti | Vykružování |
| Dle typu | Nastavitelné vykružovací vrtáky |
| Typ vrtáku | Nastavitelné vykružovací |











