Další informace
| Hmotnost | 0,15 kg |
|---|---|
| Technické parametry | M14 |
| Doplňující parametr | suchý zip |
| Průměr nosiče | 180 mm |
| Značka | EXTOL INDUSTRIAL |
| Hmotnost | 0,15 kg |
| Průměr | 180 mm |
| Dle typu | Systémové příslušenství |
| Typ systémového příslušenství | Nosiče brusných výseků |
190 Kč
| Hmotnost | 0,15 kg |
|---|---|
| Technické parametry | M14 |
| Doplňující parametr | suchý zip |
| Průměr nosiče | 180 mm |
| Značka | EXTOL INDUSTRIAL |
| Hmotnost | 0,15 kg |
| Průměr | 180 mm |
| Dle typu | Systémové příslušenství |
| Typ systémového příslušenství | Nosiče brusných výseků |