- Mnohostranné, pohodlné použití
- Jednoduché zvedání do potřebné polohy pomocí nožní páky
- Robustní válečky v nohách s bezpečnostní ochranou koleček a brzd na sklápěcích válečcích noh pro vyšší bezpečnost při nakládání a vykládání
- Ručně ovládané spouštění stolu
- Bezpečnostní ventil proti přetížení chrání obsluhu i pumpu
- Robustní ocelová konstrukce
Extol Premium 8878208 zakrývací plachta 200g/m² 4x6m
820 Kč
Pákové nůžky na plech Metallkraft® TBS 1050-10 T
27 091 KčNůžkový zvedací stůl Unicraft® FHT 500
13 596 Kč
Mnohostranné, pohodlné použití Jednoduché zvedání do potřebné polohy pomocí nožní páky Robustní válečky v nohách s bezpečnostní ochranou koleček a brzd na sklápěcích válečcích noh pro vyšší bezpečnost při nakládání a vykládání Ručně ovládané spouštění…
Další informace
| Hmotnost | 120 kg |
|---|---|
| Max. nosnost | 500 kg |
| Min. výška zdvihu | 340 mm |
| Max. výška zdvihu | 900 mm |
| Výška úchopu | 810 mm |
| Rozměry pracovního stolu | 855×500mm |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | Unicraft® |
| Hmotnost | 120 kg |

_nuzkovy-zvedaci-stul-unicraft-fht-500.jpg?662f80ea)
_nuzkovy-zvedaci-stul-unicraft-fht-500.jpg?662f80ea)
_nuzkovy-zvedaci-stul-unicraft-fht-500.jpg?662f80ea)







