- Nosník i pohyblivá čelist jsou vyrobeny z jednoho kusu pro pružné upínání
- Nosník i deska jsou zhotoveny z jednoho kaleného kusu, vyznačují se vysokou tuhostí
- Lze použít pro upínání plochých materiálů i trubek, jako rozpěru nebo pro překročení
- Součástí dodávky je vyměnitelný V-nástavec i přídavný blok pro překročení
- Lehký chod šroubu s trapézovým závitem
- Zakulacené konce páčky usnadňují přenos síly při utahování svěrky
- Rychlé přestavení pohyblivé čelisti pro použití svěrky jako rozpěry
- Lze použít pro dřevo i ocel
EXTOL PREMIUM 8890600P Míchací metla 600x120 mm
250 Kč
OPTIMUM Sloupová převodová vrtačka OPTIMUM® OPTIdrill DH 32 GS
101 570 KčOcelová svěrka Schweißkraft® Dostupné varianty: Ocelová svěrka 419 mm Schweißkraft® USZ 419
3 255 Kč
Nosník i pohyblivá čelist jsou vyrobeny z jednoho kusu pro pružné upínání. Nosník i deska jsou zhotoveny z jednoho kaleného kusu, vyznačují se vysokou tuhostí. Lze použít pro upínání plochých materiálů i trubek, jako rozpěru nebo pro…
Další informace
| Hmotnost | 1,9 kg |
|---|---|
| Dostupné varianty | Ocelová svěrka 419 mm Schweißkraft® USZ 419 |
| Max. svěrná síla | 550 kg |
| Svěrná šířka | 216 mm |
| Průřez | 25 x 12 mm |
| Vyložení | 121mm |
| Průměr závitu | M10 |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | Schweißkraft® |
| Hmotnost | 1,9 kg |

_ocelova-sverka-schwei--kraft.jpg?662f80ea)
_ocelova-sverka-schwei--kraft.jpg?662f80ea)
_ocelova-sverka-schwei--kraft.jpg?662f80ea)







