- Pro příležitostné použití s malým množstvím kouře a prachu
- Snadnější manipulace díky tvaru odsávacího hrdla
- Flexibilní díky další zadní hadicové přípojce
- Bezpečný provoz díky kontrole filtru
- Odsávací hrdlo je otočné o 360°
- Posuvné držadlo
PROMA - L konektor 4" pro OP-750, 1500, 2200 25750006
319 Kč
Brusný pás - 150x2260, zr. 80 pro BPS-151/400
319 KčOdsávání ke svářečkám SRF MASTER
60 488 Kč
Pro příležitostné použití s malým množstvím kouře a prachu Snadnější manipulace díky tvaru odsávacího hrdla Flexibilní díky další zadní hadicové přípojce Bezpečný provoz díky kontrole filtru Odsávací hrdlo je otočné o 360° Posuvné držadlo
Další informace
| Hmotnost | 71 kg |
|---|---|
| Sací výkon (čistý vzduch) | 950 m³/h |
| Typ filtru | jednorázový |
| Stupeň odlučitelnosti | 99 % |
| Materiál filtru | skelné vlákno |
| Třída odlučitelnosti | W3 |
| Dodatečné filtry | 2 předfiltry |
| Délka odsávacího ramene | 2 m |
| Průměr odsávacího nátrubku | 150 mm |
| Rozměry (š × v × h) | 705 × 900 × 655 mm |
| Stupně nastavení | 3 |
| Hladina akustického tlaku LPA | 72 dB(A) |
| Příkon | 1 100 W |
| Napětí | 230 V |
| Značka | Schweißkraft® |
| Filtrovací příkon | 1 000 – 1 499 W |
| Hmotnost | 71 kg |








