- Ruční ovládání horní lišty, elektrické ovládání vlastního ohybu
- Vhodné pro profesionální použití
- S nožním ovládáním
- Těžká svařovaná konstrukce
- Standardně s ručním nastavením úhlu ohybu pomocí noniusu
- Téměř bezúdržbové
- Kotouč hrubozrnný pro OPK-700 (125x6x32 98A60L9V)
399 Kč
OPTIMUM Pilový pás M 42 Bi-metal – 2 360 × 20 mm (14“)
785 Kč595 071 Kč
Ruční ovládání horní lišty, elektrické ovládání vlastního ohybu Vhodné pro profesionální použití S nožním ovládáním Těžká svařovaná konstrukce Standardně s ručním nastavením úhlu ohybu pomocí noniusu Téměř bezúdržbové
| Hmotnost | 1060 kg |
|---|---|
| Max. pracovní šířka | 1 520 mm |
| Max. tloušťka plechu (400 N/mm2) | 3,0 mm |
| Max. průchod mezi horní a dolní lištou | 140 mm |
| Dělení segmentů | 25-30-35-40-45-50-75-100-150-220-250-500 |
| Rozměry (š × v × h) | 2 475 × 1 290 × 560 mm |
| Příkon | 1 100 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Metallkraft® |
| Filtrovací příkon | 1 000 – 1 499 W |
| Hmotnost | 1 060 kg |