- Ruční ovládání horní lišty, elektrické ovládání vlastního ohybu
- S dělenou horní lištou
- Vhodné pro profesionální použití
- S nožním ovládáním
- Těžká svařovaná konstrukce
- Standardně s ručním nastavením úhlu ohybu pomocí noniusu
- Téměř bezúdržbové
Pilový pás M 42 Bi-metal – 4 030 × 20 × 0,65 mm (6/10“)
1 148 Kč
Karnasch® Jádrový vrták Ø 12 mm Karnasch BLUE-LINE PRO 30
1 814 Kč618 652 Kč
Ruční ovládání horní lišty, elektrické ovládání vlastního ohybu S dělenou horní lištou Vhodné pro profesionální použití S nožním ovládáním Těžká svařovaná konstrukce Standardně s ručním nastavením úhlu ohybu pomocí noniusu Téměř bezúdržbové
| Hmotnost | 1450 kg |
|---|---|
| Max. pracovní šířka | 2 020 mm |
| Max. tloušťka plechu (400 N/mm2) | 2,5 mm |
| Max. průchod mezi horní a dolní lištou | 140 mm |
| Dělení segmentů | 25-30-35-40-45-50-75-100-150-200-200-270-400-400 |
| Rozměry (š × v × h) | 2 975 × 1 290 × 560 mm |
| Příkon | 1 100 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Metallkraft® |
| Filtrovací příkon | 1 000 – 1 499 W |
| Hmotnost | 1 450 kg |