- Ruční ovládání horní lišty, elektrické ovládání vlastního ohybu
- S dělenou horní lištou
- Vhodné pro profesionální použití
- S nožním ovládáním
- Těžká svařovaná konstrukce
- Standardně s ručním nastavením úhlu ohybu pomocí noniusu
- Téměř bezúdržbové
- Kotouč hrubozrnný pro OPK-700 (125x6x32 98A60L9V)
399 Kč
OPTIMUM Pilový pás M 42 Bi-metal – 2 360 × 20 mm (14“)
785 KčOhýbačka plechu Metallkraft® MSBM 3020-15 S
710 204 Kč
Ruční ovládání horní lišty, elektrické ovládání vlastního ohybu S dělenou horní lištou Vhodné pro profesionální použití S nožním ovládáním Těžká svařovaná konstrukce Standardně s ručním nastavením úhlu ohybu pomocí noniusu Téměř bezúdržbové
Další informace
| Hmotnost | 2200 kg |
|---|---|
| Max. pracovní šířka | 3 020 mm |
| Max. tloušťka plechu (400 N/mm2) | 1,5 mm |
| Max. průchod mezi horní a dolní lištou | 140 mm |
| Dělení segmentů | 25-30-35-40-45-50-75-100-150-200-200-270-400-400-500-500 |
| Rozměry (š × v × h) | 3 975 × 1 290 × 560 mm |
| Příkon | 1 100 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Metallkraft® |
| Filtrovací příkon | 1 000 – 1 499 W |
| Hmotnost | 2 200 kg |



_segment--18-4-d-radius-72-mm.jpg?662f80ea)
_segment--20-3-d-radius-60-mm.jpg?662f80ea)
_segment--22-4-d-radius-88-mm.jpg?662f80ea)

