Robustní, výkonná pila určená pro rovné řezy ve dřevu a dalších deskových materiálech do hloubky 65mm. Použitelná je i pro řezání plastů a hliníkových profilů.
Pásová pila na dřevo Holzstar® HBS 361-2
19 348 Kč
Spirálový vrták do dřeva Bosch Dostupné varianty: Spirálový vrták do dřeva - Bosch ø8 x 75 x 117 mm
79 KčOkružní pila EXTOL INDUSTRIAL 8793000
2 299 Kč
Robustní, výkonná pila určená pro rovné řezy ve dřevu a dalších deskových materiálech do hloubky 65mm. Použitelná je i pro řezání plastů a hliníkových profilů.
Další informace
| Hmotnost | 4,6 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Ergonomická rukojeť | ano |
| Sklon řezu | 0 – 45° |
| Prořez 90°/45° | 65 / 45 mm |
| Otáčky | 5 000 /min |
| Příkon | 1 600 W |
| Napětí | 230 V |
| Regulace otáček | Bez regulace |
| Průměr hřídele | 20 mm |
| Průměr kotouče | 185 mm |
| Max. hloubka řezu při 90° | 65 mm |
| Značka | EXTOL INDUSTRIAL |
| Filtrovací příkon | 1 500 – 1 999 W |
| Hmotnost | 4,6 kg |
| Typ pily | Okružní |


























