- paralelní vodítko
- 3m gumový kabel
- zámek vypínače
Průmyslový vysavač pro suché/mokré sání Cleancraft® wetCAT 362 IET
19 107 Kč
Worksite WT7027 - Pilník trojúhelníkový
49 KčOkružní pila FERM CSM1039
1 735 Kč
Okružní pila lidově „Mafl“ podle německého výrobce, neboli elektrická kotoučová ruční pila. . Malá nebo velká pila do ruky, se kterou můžeme zakrátit i silná prkna, palubky nebo plaňky na plot. Zvládne snadno i silnější hranolky…
Okružní pila lidově „Mafl“ podle německého výrobce, neboli elektrická kotoučová ruční pila.. Malá nebo velká pila do ruky, se kterou můžeme zakrátit i silná prkna, palubky nebo plaňky na plot. Zvládne snadno i silnější hranolky například na stavbu pergoly, nebo přesně zaříznout kuchyňskou pracovní desku nebo pomůže při pokládce plovoucí podlahy. Záleží jen na vhodném pilovém kotouči, který použijeme.
Další informace
| Hmotnost | 3,7 kg |
|---|---|
| Otáčky | 5 500 /min. |
| Max.prořez při 90° | 65 mm |
| Max.prořez při 45° | 43 mm |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Příkon | 1 200 W |
| Regulace otáček | Bez regulace |
| Průměr hřídele | 20 mm |
| Průměr kotouče | 185 mm |
| Max. hloubka řezu při 90° | 65 mm |
| Značka | Ferm Power |
| Filtrovací příkon | 1 000 – 1 499 W |
| Hmotnost | 3,7 kg |
| Typ pily | Okružní |










