TECHNICKÉ PARAMETRY:
Napětí: 230V/50Hz
Příkon: 1400 W
Otáčky: 5000 ot/min
Průměr kotouče: 190 mm
Nastavitelný úhel: 0-45°
Upnutí pilového kotouče: 20 mm
Prořez: 90°/ 45°: 63/44mm
Akustický tlak: 97 dB
Akustický výkon: 108 dB
Izolace: třída ochrany II
Krytí: IP20
Součást balení: pravítko, imbus klíč
Hmotnost: 4,1 kg
Spirálový vrták do dřeva Bosch Dostupné varianty: Spirálový vrták do dřeva - Bosch ø9 x 70 x 115 mm
87 Kč
Vodní ponorné čerpadlo XTline XT120100
2 590 KčOkružní pila XTline XT106190
1 990 Kč
TECHNICKÉ PARAMETRY: Napětí: 230. V/50. Hz Příkon: 1400 W Otáčky: 5000 ot/min Průměr kotouče: 190 mm Nastavitelný úhel: 0-45° Upnutí pilového kotouče: 20 mm Prořez: 90°/ 45°: 63/44mm Akustický tlak: 97 d. B Akustický výkon: 108 d. B Izolace:…
Další informace
| Hmotnost | 4,97 kg |
|---|---|
| Příkon | 1 400 W |
| Regulace otáček | Bez regulace |
| Průměr hřídele | 20 mm |
| Průměr kotouče | 190 mm |
| Max. hloubka řezu při 90° | 63 mm |
| Značka | XTline |
| Filtrovací příkon | 1 000 – 1 499 W |
| Hmotnost | 4,97 kg |
| Typ pily | Okružní |
















