- Dvouválcový vysoce výkonný agregát ze šedé litiny zaručuje dlouhou životnost
- Velké kolo ventilátoru a vedení vzduchu zajišťují optimální chlazení kompresoru
- Kvalitní elektromotor s vysokým kroutícím momentem je chráněný motorovým jističem před přehřátím a přetížením
- Přídavný chladič s chladicími lamelami zajišťuje nízkou vstupní teplotu do tlakové nádoby a snižuje tak tvorbu kondenzátu
- Stabilní ochranná klec řemenového pohonu
- Rozběhový kondenzátor a odlehčovací ventil usnadňují spuštění kompresoru
- Tlaková nádoba s pojistným ventilem, manometrem a ventilem pro vypouštění kondenzátu
- Se všemi bezpečnostními prvky
- Připravené k okamžitému zapojení
- Pro zapojení kompresoru je nutné mít nainstalovaný jistič 16A (C)
Spirálový vrták do dřeva Bosch Dostupné varianty: Spirálový vrták do dřeva - Bosch ø5 x 52 x 86 mm
57 Kč
Ruční řezačka obkladů a dlažeb 750 mm XTline XT170750
3 380 KčOlejový pístový kompresor Aircraft® Airstar 401/50 E
13 298 Kč
Dvouválcový vysoce výkonný agregát ze šedé litiny zaručuje dlouhou životnost Velké kolo ventilátoru a vedení vzduchu zajišťují optimální chlazení kompresoru Kvalitní elektromotor s vysokým kroutícím momentem je chráněný motorovým jističem před přehřátím a přetížením Přídavný…
Další informace
| Hmotnost | 57,5 kg |
|---|---|
| Plnící výkon cca | 285 l/min |
| Kompresní systém | HOS |
| Otáčky | 1 375 ot/min |
| Rozměry (š × v × h) | 870 × 700 × 400 mm |
| Hl. akustického výkonu LWA | 94 dB(A) |
| Válce / stupně | 2 / 1 |
| Tlak (bar) | 10 |
| Tlaková nádoba (l) | 50 |
| Sací výkon (l/min) | 365 |
| Mazání kompresoru | olejový |
| Příkon | 2 200 W |
| Napětí | 230 V |
| Značka | Aircraft® |
| Filtrovací příkon | 2 000 – 2 499 W |
| Hmotnost | 57,5 kg |











